Reklam Header

Son Yazılar

Reklam Header
10 GB ÜCRETSİZ

10 GB ÜCRETSİZ

İYİ AKSAMLAR HERKESE.. Vodafone uygulamasında gezerken yeni bi kampanya gibi bişeyle 10GB kazandım, herkes faydalansın diye hemen aşama aşama anlatıyorum; 1)Vodafone uygulamasına giriş yapın 2) Tobi desteğe basın(Canlı yardım) 3) Daha sonra mesaj g&o..

5 TL KAZAN BEDAVA

5 TL KAZAN BEDAVA

Chippin   BPKI10JF  davet kodumu kullanarak üye olursanız girişte 5₺ kazanabilirsiniz. Daha sonrasında kendi davet kodunuzla arkadaşınızı üye yaparsanız hem siz hemde arkadaşınız 5₺ kazanacak. Bu kampanya sayesinde 50₺'y..

Facebook Reklam Verilerini

Facebook Reklam Verilerini

Facebook Reklam Verilerini API ile BigQuery'e Aktarmak Oluşturacağımız Facebook-BigQuery Connector ile, BigQuery'de Verileri Analiz Edip Data Studio'ya Aktarım Yapacağız.   ÜCRETSİZ LİNK TIKLA  

Şampiyonlar Ligi Yayıncı Kuruluş Belli Oldu

Şampiyonlar Ligi Yayıncı Kurul..

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'nin televizyon ve dijital yayın haklarını 2023-2024 sezonu sonuna kadar satın aldı.Saran Group, bu üç ligin Türkiye’deki yayını için Türkiye&rsqu..

Reklam Header
Temel ve Orta Düzey Eğitimin Ötesinde Python Programlama

Temel ve Orta Düzey Eğitimin Ö..

Temel ve Orta Düzey Eğitimin Ötesinde Python Programlama Öğrenin, Düşünün ve Uygulamalı Python Orta Düzey kavramlarını öğrenin ve Python Geliştirme Kariyerinizi kısa sürede artırın!   https://fas.st/..

TYT HIZLI NOKTA

TYT HIZLI NOKTA

SON KEZ GÖZ GEZDİRMELİK TYT HIZLI NOKTA ATIŞ NOTLARI   https://drive.google.com/drive/folders/1KkOFB_wCeVr-Y2Uth7ocOPhOCawCDaC6 ????ÖSYM Başkanı Aygün, YKS'nin TYT'sine 2 milyon 592 bin 579, AYT'sine 1 milyon 781 bin 760 adayın..

Yerli ve milli altyapı ile ilk 5G görüşmesi gerçekleştirildi!

Yerli ve milli altyapı ile ilk..

Bugün BTK tarafından gerçekleştirilen Uçtan Uca Yerli ve Milli 5G Haberleşme Şebekesi Projesi tanıtım toplantısında bir ilke imza atıldı. Yerli imkanlarla geliştirilen yazılım ve donanımlar ile ilk 5G g&oum..

Facebook Marketplace E-Ticareti ile Anında Sermaye Oluşturun

Facebook Marketplace E-Ticaret..

⚡️Pandemi döneminde artan e-ticaret döngüsüne girme konusunda aklınızdaki yagane soru sermaye ise bu eğitim ile hızlı bir şekilde sermaye oluşturabilirsiniz. ⚠️Facebook Marketplace yeni bir e-ticaret modeli olarak gittikçe ..

Reklam Header