Reklam Header
Reklam Header

TV8 HD

Reklam Header
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İSTANBUL

TV8 Hakkında

Kısa Bilgi   TV8, 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır.

TV8 ismiyle yayın yapan televizyon kanalı: Türkçe yayın yapmaktadır. Acun Ilıcalı şirketine aittir. 22 Şubat 1999 tarihinde kurulmuştur. Çoğunlukla Komedi Programı, Film, Yarışma Programı ve Spor yayınlarına yer vermektedir. Türksat 4A 12346, Türksat 4A 12356 frekansı üzerinden SD ve HD çözünürlüklü yayın yapmaktadır.

Yayın hayatına sadece haber kanalı olarak başlayan TV 8, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan Ulusal Televizyon kanalıdır. Kanal Acun Medyaya devredilmesinden sonra tüm haber organlarını kaldırarak, eğlence kanalı oldu. Ayrıca Kanal Copa del Rey, İtalya Kupası ve NBA maçlarının da yayın hakkını satın alarak kanalında yayınlamaya başladı. Acun Medya bunların yanı sıra tüm ülkenin nefeslerini tutarak izlediği yarışma bazında “ Yeteneksizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Survivor ve Göz6” gibi yarışma programlarında da başarı sağlayarak her yıl yeni jürileri ve yeni sezonları ile ekranlardaki yerine almak da. Hafta içi her sabah Günaydın Doktor adlı sağlık haberleri ile ilgili püf noktaları ve tavsiyeleri izleyiciye aktarmakta. Bunların yanı sıra eğlence bazında ‘3 Adam’ programı ile gündemin komedi olaylarını yansıtarak, bir birinden değerli sanatçı konukları ile izleyiciyi neşelendiren bir yayın yapmaktadır. Yine hafta içi ise ‘İşte Benim Stilim’ programı ile giyim modasını yarışma olarak izleyenlere aktarmakla beraber senenin modasını yansıtarak, Jüri koltuğunda ‘Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş gibi ünlü modacı isimler ağırlıyor. Sizlerde TV 8 kanalının yarışma, eğlence, aktüel ve çocuk dizilerini HD izlemek için Sitemizi takipte kalınız

Şuan bu radyoyu 1 kişi izliyor.

Reklam Header

Yorumlar

Kaan tarafından 2021-06-17 19:24:05 tarihinde gönderilmiştir.

Yayınlar süper kaliteli ve çok hoş tşk ederiz 

Yorumlar